Fixacions de la Copa del Món femenina de la FIFA 2019: mireu la Copa del Món femenina GRATIS a la televisió, el canal, la data, l’hora i els grups: quan juga Anglaterra?

Fixacions de la Copa del Món femenina de la FIFA 2019: mireu la Copa del Món femenina GRATIS a la televisió, el canal, la data, l’hora i els grups: quan juga Anglaterra?

Quina Pel·Lícula Per Veure?
 




La Copa del Món femenina del 2019 està a punt d’arribar al clímax amb només un grapat d’equips que queden en la batalla per la supremacia.



home aranya lluny de casa home de sorra
Publicitat

Anglaterra ha quedat fora del torneig a un pas de la final, però espera aconseguir dissabte les medalles de bronze,



  • Esport a la televisió al calendari del 2019: Com veure tots els esdeveniments importants en directe a la televisió i en línia

Els actuals campions dels Estats Units són els favorits per triomfar sobre els Països Baixos a la final, mentre que Suècia s’uneix a les lleones en el tercer partit.

Els aficionats podran sintonitzar tots els partits amb una cobertura en directe, gratuïta i ininterrompuda durant tot el torneig.



RadioTimes.com ha completat tot el que cal saber sobre com veure la Copa del Món Femenina.

En quin canal està la Copa Mundial de la Dona de la FIFA 2019?

Els aficionats poden sintonitzar-se per veure la Copa del Món Femenina de forma gratuïta a tot arreu BBC plataformes.



Per als espectadors de televisió, BBC1, BBC2, BBC4 i el botó vermell tindran cobertura en directe durant tot el torneig.

També podeu reproduir en directe cada partit a través de BBC iPlayer en diversos dispositius, inclosos portàtils, telèfons intel·ligents i tauletes.

Per obtenir detalls específics sobre quins accessoris estan disponibles per veure, consulteu la llista completa d’aparells a continuació.

Grups de la Copa Mundial Femenina de la FIFA

Grup A: França, Corea del Sud, Noruega, Nigèria

codi àngel 1111

Grup B: Alemanya, Xina, Espanya, Sud-àfrica

Grup C: Austràlia, Itàlia, Brasil, Jamaica

Grup D: Anglaterra, Escòcia, Argentina, Japó

Grup E: Canadà, Camerun, Nova Zelanda, Països Baixos

Grup F: EUA, Tailàndia, Xile, Suècia